Nometņu audzinātāju skola AKTĪVISTS

KUR? Adrese: Ulbrokas iela 23, Rīga, "MCITY Ulbrokas" biznesa centrs
  • KAD? MAIJĀ 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25 un 26
Pieteikties nometņu audzinātāju skolā IR ATVĒRTA

Kas ir nometņu audzinātājs?

No kā sastāv nometņu audzinātāju profesija un kāpēc ir nepieciešama speciāla apmācība – apskaties mūsu video, šeit mūsu skolas speciālisti sniedz atbildes.
Ja vēlies apskatīt pilnu apmācību programmu – nospied pogu!
Apskatīt apmācību programmu

Kam ir paredzēta mūsu skola?

Aicinām skolā dažādu profesiju pārstāvjus
  • Topošie nometņu audzinātāji
    Ja tu velies iegūt jaunu profesiju vai nomainīt to, veltīt sevi darbam ar bērniem domubiedru lokā, strādāt nometnēs, izpausties radoši – mēs aicinām uz apmācībām visus. Ierobežojums ir tikai vecums 16+.
  • Vecāko klašu skolnieki 16+
    Lieliska iespēja iegūt labu darbu vasaras brīvlaikā, paplašināt savus horizontus un kompetences, izjust īstu pieaugušā dzīves atbildību jautrā kompānijā, atpūtas bāzē svaigajā gaisā.
  • Studenti
    Iespēja ne tikai iegūt darbu, bet arī iziet savas augstskolas praksi, ja tu mācies pedagoģijas, psiholoģijas vai jaukta tipa fakultātēs. Sastādam oficiālo līgumu ar augstskolu, iepriekš saskaņojot iziešanas prakses iespējas nometnē.
  • Pedagoģi un nometnes organizētāji
    Kvalifikācijas paaugstināšana, mūsdienīgu metožu apmācība darbā ar bērniem, savu iespēju paplašināšana pedagogu un nometņu organizētāju jomā. Nometņu organizētājiem tā ir lieliska iespēja dažādot un uzlabot savu nometņu programmu, papildinot to ar jauniegūtajām zināšanām un iemaņām.

Mācību programmas
tematu saraksts

Daži temati no mūsu programmas.
Tie tev noderēs ne tikai nometņu audzinātāju profesijā
  • Konfliktoloģijas

Nometņu audzinātāju darbs
pēc apmācības

Darbs AKTĪVISTS tīklā
    AKTĪVISTS – nometņu tīkls. Mūsu nometņu maiņās piedalās bērni vairāk nekā no 10 valstīm, nometnes ir slavenas ar savu nopietnu pieeju un lieliskām programmām. Mūsu nometņu lepnums – ir mūsu nometņu audzinātāji, nereti bērni atgriežas nometnē tieši to dēļ. Tāpēc mēs atlasam tikai labākos.
    Lai kļūtu par nometnes audzinātāju un strādātu mūsu nometnes, ir ne tikai jāiziet speciāla apmācība mūsu skolā. Mēs negarantējam darba vietu visiem – mēs atlasam tikai mūsu nometnēm atbilstošus pretendentus, kuri parādīja savi apmācību laikā no labākas puses.
    Ja tu veiksmīgi iziesi apmācības - tu saņemsi piedāvājumu strādāt mūsu nometņu tīklā.
    Darbs citās nometnēs un organizācijās
    Visiem nometņu audzinātāju skolas dalībniekiem pēc apmācību beigām tiks izsniegta oficiāla apliecība. Šis dokuments sniegs iespēju strādāt ne tikai AKTĪVISTS tīkla nometnēs, bet arī citās nometnēs un organizācijās, kuru darbs ir saistīts ar bērnu pasākumiem. Gūtās zināšanas un prasmes noderēs, ja plānojiet sevi realizēt tādās profesijās kā pedagogs, treneris, pasākuma vadītājs, auklīte utt.
    Mēs mācam ne tikai sekot līdzi bērniem, bet arī pilnvērtīgi strādāt ar tiem, ņemot vērā bērnu individuālas īpašības un vajadzības, ievērojot visus drošības pasākumus.
    Īpašs apmācību nodarbību saraksts, kurā ir iekļauti pirmā medicīniskā palīdzība, konfliktoloģija, pedagoģijas pamati un daudz kas cits.
    Tāda īpaša sagatavotība kļūs par nopietnu atbalstu un priekšrocību tev, nometņu vadītājiem izvēloties darbinieku savā nometnē.

Kāpēc jākļūst par nometņu audzinātāju

• Labs darbs
    Saņemot darbu kādā no mūsu nometnēm, tu iekļaujies draudzīgajā kolektīvā, nometņu gara atmosfērā, pavadi laiku svaigajā gaisā, saņem bezmaksas dzīvošanu atpūtas bāzē un sabalansētu ēdināšanu visas nometnes maiņas laikā..
  • Prasmju pilnveidošana
    Mēs mācamies tēmas, kuras noderēs ne tikai nometnes audzinātājiem. Konfliktoloģija, stresu pārvaldīšana, bērnu motivācijas metodes, pirmās palīdzības prasmes un citas iemaņas un zināšanas noderēs ikdienas dzīvē.
  • Turpmākās karjeras pamati
    Patstāvības un neatkarības pieredze, pasākumu organizēšanas prasmes, laika un risku kontrolēšana – tas viss ar oficiālo sertifikātu kļūs par lielu priekšrocību turpmākajās darba gaitās.
  • Pašreālizācija
    Darbs nometnē – tas ir tūkstošiem iespēju parādīt savu attapību, iniciatīvu un oriģinalitāti. Te ir vieta radošumam, jaunām idejām un pieejam, lieliska iespēja nodod bērniem dzīvei svarīgas vērtības rotaļu metodē.

Mācību formāts

Klātienes brīvdienu apmācība maijā
Kursa cena 100 EUR
01
5% atlaide ja tu esi students no daudzbērnu ģimenes (3+) vecumā no 16 līdz 18 gadiem.
02
Students saņems piedāvājumu strādāt mūsu nometņu tīklā.
Apmācības notiek klātienē. Students mācās 8 pilnas dienas.
Apmācības notiek bilingvāli. (LV un RU)
Atstājiet mūsu mājas lapā pieteikumu apmācībām.
Klātienes nodarbības Rīgā
Datumi: MAIJS 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26
Adrese: Ulbrokas iela 23, Rīga, "MCITY Ulbrokas" biznesa centrs

Mūsu studentu atsauksmes

Studentu atsauksmes, kuri jau ir izgājuši nometņu audzinātāju skolu “AKTĪVISTS”
Arvita
Vladimirs
Jevgenija
Jana
Žanna

Mūsu komanda

Jūlija
Žanna
Jurijs
Pasniedzējs - Lektors
Nadežda
Pasniedzēja - Lektore

Vai tev ir jautājums par NOMETŅU AUDZINĀTĀJU SKOLU?

Atstāj savu jautājumu šajā ailē, mēs sagatavosim maksimāli pilnu atbildi un sazināsimies ar tevi!
Biedrība "AKTĪVISTS"
Reg.Nr.: 40008192860